UWAGA - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
AKTUALNIE DZIAŁAJĄ LOGINY I HASŁA ZE STAREGO KCI. NIE DZIAŁA ZAKŁADANIE NOWYCH KONT. PRACUJEMY NAD INTEGRACJĄ PORTALI

Praca:

Ogłoszenie nr
P/1/09/2022
Poniedziałek, 26 września 11:37
Oferty pracodawców
Polsad Jacek Korczak, poszukuje pracownika na stanowisko MECHANIK SAMOCHODÓW
CIĘŻAROWYCH
Miejsce pracy: Kutno, woj. łódzkie
Oczekiwania:
- praktyczne umiejętności poparte doświadczeniem z zakresu serwisowania i naprawy pojazdów
samochodowych
- wykształcenie kierunkowe związane z mechaniką i budową maszyn
- odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
- samodzielność w działaniu, obowiązkowość i zaangażowanie
Firma proponuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do warunków rynkowych uzależnione od wyników,
umiejętności oraz zaangażowania
- stałą, stabilną formę zatrudnienia w oparciu o pełną umowę o pracę
- stałe godziny pracy
- kontakt i dostęp do najnowszych rozwiązań z branży aut ciężarowych
- system szkoleń prowadzonych w centrali marki
- samodzielną, ciekawą pracę wśród jednych z najbardziej doświadczonych ekspertów na rynku
- praktyczne wsparcie współpracowników
P/1/09/2022
Poniedziałek, 19 września 16:38
Redakcja portalu KCI poszukuje współpracownika do weekendowej obsługi fotograficzno-informacyjnej. Mile widziane doświadczenie reporterskie. Możliwe przeszkolenie osób bez doświadczenia. CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]
P/1/09/2022
Czwartek, 15 września 14:38
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych i pomocników.
Praca w Kutnie.
Płatne tygodniówki.
Numer telefonu 511018027
Kontakt: Tel. 511018027
P/1/09/2022
Wtorek, 13 września 12:51
Firma P&K Bud zatrudni pracownika do dociepleń, z doświadczeniem, pracownika budowlanego
Atrakcyjne wynagrodzenie, system plac tygodniowy.
Tel 534 261 636
Kontakt: Tel 534 261 636
P/1/09/2022
Wtorek, 13 września 10:45
Spółka DiMa z Żychlina - producent konstrukcji stalowych, zatrudni osoby na stanowiska:

- śruciarz śrutem stalowym

- malarz konstrukcji stalowych

- ślusarz (możliwość przyuczenia)

- magazynier

- operator obrabiarek CNC

- konstruktor – technolog

- kierownik magazynu

Kontakt tel. 693-162-608, email: [email protected]
Kontakt: tel. 693-162-608, email: [email protected]
P/1/09/2022
Środa, 7 września 10:23
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Mechanik wózków widłowych
Zadania:
• Naprawa i przeglądy pojazdów mechanicznych i wózków widłowych,
• Usuwanie awarii i usterek pojazdów mechanicznych,
• Wymiana części i materiałów jednorazowego użytku (oleje, filtry)
• Utrzymanie maszyn i urządzeń w należytym stanie

Profil kandydata:

• Mile widziane wykształcenie zawodowe / średnie techniczne
• Doświadczenie z zakresu mechaniki / elektryki, niekoniecznie związanej z wózkami widłowymi
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
• Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
• Prywatną opiekę zdrowotną oraz świadczenia pracownicze

Aplikację prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
Kontakt: e-mail: [email protected]
P/1/09/2022
Sobota, 3 września 09:26
Saga-Gaz zatrudni kierowców z kat. B do rozwozu butli z gazem na terenie Kutna. Pełen etat.
Kontakt: Tel. 609-772-447

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU
klima3.jpg
lombard_cash.jpg
alex_imprezy.jpg
elektrobud.jpg
lombard_warszawski.jpg
u_marzeny_salon_fryzjerski.jpg
mawi_podnosniki.jpg
autopomoc_uslugi_transportowe.jpg
mawi_podnosniki_2.jpg