UWAGA - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
AKTUALNIE DZIAŁAJĄ LOGINY I HASŁA ZE STAREGO KCI. NIE DZIAŁA ZAKŁADANIE NOWYCH KONT. PRACUJEMY NAD INTEGRACJĄ PORTALI

Regulamin ogłoszeń na portalu kutno.net.pl

 1. Na portalu ogloszenia.kutno.net.pl możesz zamieścić ogłoszenie tylko i wyłącznie w imieniu własnym. Niedozwolone jest publikowanie ogłoszeń z wykorzystaniem danych osób trzecich bez ich wiedzy i zgody.
 2. Użytkownik dodający ogłoszenie przejmuje pełną odpowiedzialność za nadanie ogłoszenia łamiącego prawo, w tym ogłoszenia, którego przedmiotem jest czynność ograniczona przepisami prawa.
 3. Zabronione jest umieszczanie ogloszeń wprowadzających do obrotu przedmioty, którymi obrót jest prawnie zakazany!
 4. Zabronione jest umieszczanie ogloszeń wprowadzających do obrotu przedmioty i towary pochodzące z przestępstw
 5. Zabronione jest propagowanie wszelkich treści nacjonalistycznych, rasistowskich, nawołujących do nienawiści na jakimkolwiek tle, oraz wszelkich treści zabronionych przez polskie prawo.
 6. Zabronione jest umieszczanie ogloszeń towarzyskich dotyczących sponsoringu oraz seks-spotkań.
 7. Dodając zdjęcia musisz posiadać do nich prawa autorskie i zgadzasz się na ich publikację w mediach nalezących do firmy IMEDIA
 8. Jeżeli przedmiotem ogłoszenia jest czynność wymagająca posiadania aktualnych licencji, pozwoleń, uprawnień, kwalifikacji, koncesji itp, Użytkownik dodający ogłoszenie oświadcza, że je posiada i jest uprawniony do publikowania związanych z nimi ogłoszeń.
 9. Użytkownik dodający ogłoszenie zobowiązuje się pokryć wszelkie szkody wyrządzone portalowi wadliwym prawnie ogłoszeniem.
 10. Zamieszczając ogłoszenie na portalu, zgadzasz się na jego publikację we wszystkich wydawnictwach firmy IMEDIA z siedzibą w Kutnie, właściciela portalu.
 11. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń nie podając przyczyny
 12. Dodawanie dużej ilości ogłoszeń (spam) wiążę się z usunięciem ogłoszeń oraz zablokowaniem konta dodającego.
 13. Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie treści uznawanych potocznie za wulgarne czy obraźliwe najszybciej jak jest możliwe, jednakże witryna nie jest moderowana w czasie rzeczywistym, więc pewne ogłoszenia mogą się przez chwilę pojawić na stronie. Jeśli zobaczysz ogłoszenie, które narusza dobre obyczaje lub Polskie prawo zgłoś je do usunięcia. Administratorzy dołożą wszelkich starań aby jak najszybciej zniknęło z portalu.
 14. Zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim (z wyjątkiem organów do tego uprawnionych). System ogłoszeń rejestruje dodatkowo adresy IP autorów wpisów. IP będzie widoczne publicznie dla wszystkich użytkowników. Portal wykorzystuje ciasteczka (cookies) do logowania i podtrzymywania sesji użytkowników.
 15. W przypadku zleceń publikacji ogłoszenia promowanego lub publikacji ogłoszenia w prasie (Magazyn KCI / Gazeta Lokalna Kutna i Regionu) opłacanych elektronicznie, użytkownik wyraża zgode na otrzymywanie Faktur Vat w postaci elektronicznej. (PDF / HTML / EMail) FV w formie papierowej udostępniamy faktury w biurze IMEDIA S.C. ul. Wojska Polskiego 10a
 16. W przypadkach, których niniejszy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku, a w ostateczności przepisy cywilnego i prawa karnego.
 17. REDAKCJA KCI (ANI WYDAWCA PORTALU - FIRMA IMEDIA) NIE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚCI PUBLIKOWANE W SYSTEMIE OGŁOSZEŃ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI PONOSZĄ ICH AUTORZY. JEŚLI NIE ZGADZASZ SIĘ Z TYM REGULAMINEM - PROSIMY - NIE UŻYWAJ NASZEGO PORTALU!

Regulamin publikacji ogłoszeń w "Lokalnej Gazecie Kutna i Regionu"

 1. W „Lokalnej Gazecie Kutna i Regionu” można zamieścić ogłoszenie tylko i wyłącznie w imieniu własnym. Niedozwolone jest publikowanie ogłoszeń z wykorzystaniem danych osób trzecich bez ich wiedzy i zgody.
 2. Czytelnik publikujący ogłoszenie przejmuje pełną odpowiedzialność za nadanie ogłoszenia łamiącego prawo, w tym ogłoszenia, którego przedmiotem jest czynność ograniczona przepisami prawa.
 3. Zabronione jest umieszczanie ogloszeń wprowadzających do obrotu przedmioty, którymi obrót jest prawnie zakazany.
 4. Zabronione jest umieszczanie ogloszeń wprowadzających do obrotu przedmioty i towary pochodzące z przestępstw.
 5. Zabronione jest propagowanie wszelkich treści nacjonalistycznych, rasistowskich, nawołujących do nienawiści na jakimkolwiek tle, oraz wszelkich treści zabronionych przez polskie prawo.
 6. Dodając zdjęcia do ogłoszeń należy posiadać do nich prawa autorskie i wyraża się zgodę na ich publikacje w mediach należących do firmy IMEDIA.
 7. Jeżeli przedmiotem ogłoszenia jest czynność wymagająca posiadania aktualnych licencji, pozwoleń, uprawnień, kwalifikacji, koncesji itp, Użytkownik dodający ogłoszenie oświadcza, że je posiada i jest uprawniony do publikowania związanych z nimi ogłoszeń.
 8. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń nie podając przyczyny.
 9. Redakcja podejmuje starania mające na celu usuwanie treści uznawanych potocznie za wulgarne czy obraźliwe.
 10. Koszt publikacji ogłoszenia podstawowego (do 15 słów) wynosi 6 zł brutto.
 11. Koszt publikacji ogłoszenia podstawowego (do 15 słów) dostarczonego do redakcji wraz z kuponem wynosi 3 zł brutto.
 12. Koszt publikacji zdjęcia do ogłoszenia wynosi 10 zł. Każde ogłoszenie może zawierać tylko jedno zdjęcie.
 13. Każde kolejne 15 słów do ogłoszenia to opłata w wysokośći 3 zł.
 14. Koszt publikacji ogłoszenia na szarym tle wynosi + 100%.
 15. W przypadkach, których niniejszy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku, a w ostateczności przepisy cywilnego i prawa karnego.

Poradnik

 1. Starannie dobierz kategorię ogłoszenia. Użytkownicy łatwiej je odnajdą, unikniemy też zbędnego "chaosu". Ogłoszenia dodawane w innych kategoriach mogą zostać usuwane bez informowania o tym osoby/firmy ogłaszającej się.
 2. W treści ogłoszenia opisz zwięźle oferowaną usługę lub przedmiot który chcesz sprzedać. Nie zamieszczaj długich opisów produktów skopiowanych z innych portali, szczególnie unikaj wklejania do treści tabelek, zdjęć i linków do innych stron. Nasz system automatycznie usuwa kody HTML, co może spowodować, że Twoje ogłoszenie będzie wyglądało nieestetycznie.
 3. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych. Nie pisz całych zdań WIELKIMI LITERAMI. Nie używaj słów wulgarnych. Nie używaj znaków ASCII do wyróżnienia ogłoszenia, np. serii gwiazdek. Takie ogłoszenia również mogą być usuwane przez moderatora.
 4. To jest portal ogłoszeniowy. Zamieszczanie swoich opinii, komentarzy czy też pytań do użytkowników jest niedozwolone. Dyskutantów zapraszamy na kutnowskie forum.
 5. Zdjęcia dołączone do ogłoszeń są opcjonalne. Pamiętaj jednak że musisz posiadać do nich prawa autorskie. Nie wolno zamieszczać zdjęć wulgarnych i mogących urażać uczucia osób trzecich.
 6. Dodawanie wielu ogłoszeń tego samego produktu lub bardzo podobnej treści będzie traktowane jako spam i będzie kategorycznie usuwane. W przypadku nagminnego spamowania (dodawania dużej ilości ogłoszeń tego samego typu) Moderator może zablokować konto, ustawić blokadę na treść (słowa kluczowe) nazwę firmy czy nr telefonu. Blokada może być czasowa lub w skrajnych przypadkach permanentna!
 7. Nie reklamuj na portalu ogłoszeniowym innych stron internetowych, zwłaszcza systemów partnerskich, gier internetowych, portali społecznościowych, łańcuszków itd. Takie ogłoszenia będą kasowane przez moderatora bez powiadamiania o tym osoby dodającej ogłoszenie.
 8. Ogłoszenia reklamujące firmy i ich produkty lub usługi będą usuwane. Prosimy o kontakt z naszym działem reklamy: tel. 24 253 75 42.
 9. Jeżeli Twoje ogłoszenie jest nieaktualne lub pomyliłeś się w treści, zgłoś je do usunięcia. Nie dodawaj ogłoszeń prostujących wcześniejsze wpisy.
 
 
 
 
 
 
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU
lombard_cash.jpg
alex_imprezy.jpg
elektrobud.jpg
lombard_warszawski.jpg
u_marzeny_salon_fryzjerski.jpg
mawi_podnosniki.jpg
autopomoc_uslugi_transportowe.jpg
mawi_podnosniki_2.jpg