UWAGA - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
AKTUALNIE DZIAŁAJĄ LOGINY I HASŁA ZE STAREGO KCI. NIE DZIAŁA ZAKŁADANIE NOWYCH KONT. PRACUJEMY NAD INTEGRACJĄ PORTALI

Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/405/04/2021
Środa, 14 kwietnia 13:45
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Fuji Seal Poland Sp. z o.o. zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych i samoprzylepnych oraz opakowań typu Pouch

poszukuje Kontrolerów Jakości

<Opis stanowiska>
•kontrola jakości materiałów wyjściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikację
•dbałość o zgodność przebiegu produkcji z normami jakościowymi
•kontrola nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności

<Wymagania>
•znajomość norm i systemów jakościowych
•mile widziana znajomość języka angielskiego
•umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym

<Oferujemy>
•stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
•5% dodatku do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym
•pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, karty sportowe, wycieczki)
•dofinansowanie do posiłku
•prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie CV na adres email: [email protected] (z dopiskiem „Kontroler Jakości”)
Kontakt: (24) 355 93 05 lub 27
Dodał: Fuji Seal Poland (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: host-176.107.116-254.dynamic.mm.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU