UWAGA - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
AKTUALNIE DZIAŁAJĄ LOGINY I HASŁA ZE STAREGO KCI. NIE DZIAŁA ZAKŁADANIE NOWYCH KONT. PRACUJEMY NAD INTEGRACJĄ PORTALI

Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/754/02/2021
Sobota, 27 lutego 07:21
Oferty pracodawców - Rolnictwo i ochrona środowiska - Sekretarka, asystent
Szkółka Roślin Ozdobnych Marcel Ważyński w Śleszynie, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Opis stanowiska:
•Obsługa klienta hurtowego z Polski oraz zagranicy
•Dbanie o prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży, dostaw (Subiekt GT), ewidencje produkcji (Excel)
•Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
•Praca z klientem na terenie Szkółki przy zamawianiu roślin

Wymagania:
•Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
•Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
•Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
•Prawo jazdy kat. B
•Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
•Dyspozycyjność

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Atrakcyjne warunki płacowe
•Możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

Miejsce pracy:
Szkółka Roślin Ozdobnych
Marcel Ważyński
Ul. Kasztanowa 10
99-321 Śleszyn gm. Żychlin

CV proszę kierować na adres mailowy: [email protected]

Kontakt tel. 604-188-396
Kontakt: [email protected], 604188396
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU