Praca:

Ogłoszenie nr
P/718/01/2019
Piątek, 18 stycznia 13:58
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych, etykiet samoprzylepnych, opakowań typu Pouch

poszukuje Operatorów Maszyn

Opis stanowiska:
• przestrzeganie procedur i zasad BHP
•obsługa maszyn linii produkcyjnych
•odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonania zleceń produkcyjnych
• praca na pełen etat w systemie zmianowym

Wymagania:
•wykształcenie średnie lub zawodowe
•umiejętności manualne, zmysł techniczny
•umiejętność pracy w zespole
•odpowiedzialność
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
•wysokie standardy bezpieczeństwa
•stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
•atmosfera pracy oparta na szacunku
•odpowiednie przeszkolenie, możliwość rozwoju zawodowego
•pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na Święta, karta sportowa)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres email: rekrutacja@pl.fujiseal.com (w tytule Operator Maszyn)
Kontakt: rekrutacja@pl.fujiseal.com
P/717/01/2019
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik umysłowy
zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych i samoprzylepnych oraz opakowań typu Pouch

poszukuje Laboranta-Dział PSL

•Odpowiedzialność za przeprowadzanie testów i walidację nowych produktów
•Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji systemowych
•Nadzór raportów z badań wewnętrznych i zewnętrznych
•Tworzenie Print Definition
•Pomoc w tworzeniu instrukcji pracy oraz szkoleniu operatorów

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe,mile widziane z zakresu poligrafii
•Znajomość druku Flexo/Sitodruk
•Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim
•Umiejętność analitycznego myślenia,zaangażowanie
i motywacja do pracy, komunikatywność

Oferujemy:
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•odpowiednie przeszkolenie
•pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, karty sportowe itp.)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres email: rekrutacja@pl.fujiseal.com (w tytule Laborant–TSC PSL)
Dodał: Fuji Seal Poland (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: ec2-52-47-105-214.eu-west-3.compute.amazonaws.com

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU