Praca:

Ogłoszenie nr
P/1246/06/2019
Wtorek, 25 czerwca 13:15
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
GREEN STEEL POLAND Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Brzozów 56, 99-423 Bielawy

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Chęć do nauki, duża motywacja do pracy
• Samodzielność i komunikatywność

Oferujemy:
• Zatrudnienie na pełny etat
• Motywujące warunki zatrudnienia
• Możliwość zdobycia cennych kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do siedziby firmy, kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Green Steel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie 56, 99-423 Bielawy, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Kontakt: tel. 46 838 26 29 lub ewa.dajcz@greensteelgroup.com
Dodał: GreenSteelPoland (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: ec2-35-158-123-11.eu-central-1.compute.amazonaws.com
P/218/06/2019
Czwartek, 6 czerwca 11:37
Oferty pracodawców - Administracja biurowa - Pracownik umysłowy
poszukuje

Pracownika biurowego

• Wprowadzanie danych do systemu
• Wystawianie dokumentów, fakturowanie
• Organizowanie transportu towarów
• Obsługa i zarządzanie zamówieniami
• Bieżące prace biurowe

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego – warunek konieczny
• Dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych
• Dobra znajomość MS Office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bądź kontakt telefoniczny.

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Green Steel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie 56, 99-423 Bielawy, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik biurowy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO
Kontakt: ewa.dajcz@greensteelgroup.com lub tel. 46 838 26 29
IP: ui186.internetdsl.tpnet.pl

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU