Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 2 3 z 3
Ogłoszenie nr
P/1258/06/2018
Poniedziałek, 25 czerwca 13:12
Szukam pracy - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy pracowników na stanowisko:

pomocnik pracownika produkcji

PRACA WAKACYJNA ORAZ NA DŁUŻSZY OKRES

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową z wszystkimi składkami
-konkurencyjne wynagrodzenie i wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,
- praca w stabilnej firmie, w miłej atmosferze
- pełen etat,
- przewidywany start: od ZARAZ.

Zakres obowiązków:
- kontrola jakości bułek
-pakowanie w opakowania zbiorcze

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- książeczka sanitarno- epidemiologiczna,

Jesteś Zainteresowany? Dzwoń, pisz:
24 361 68 43 lub sandra.szczypinska@randstad.pl

Agencja Zatrudnienia nr licencji 47.
Kontakt: 24 361 68 43
Dodał: anonim
IP: 91.233.104.139
P/1245/06/2018
Poniedziałek, 25 czerwca 09:42
Szukam pracy
! ! ! UWAGA ! ! !
ROLETY DZIEŃ/NOC * ROLETY PEŁNE * ROLETY RZYMSKIE * ROLETY NA OKNA DACHOWE * ROLETY ZEWNĘTRZNE * ŻALUZJE ALUMINIOWE * ŻALUZJE DREWNIANE * PLISY * WERTIKALE * MOSKITIERY

!!! POMIAR ORAZ MONTAŻ GRATIS !!!
!!! ZAPRASZAMY !!!
FPHU ATASZE
KUTNO, UL. CHODKIEWICZA 4A
TEL. 504-421-001
Kontakt: 504-421-001
Dodał: eweiwa1994 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: public-gprs366170.centertel.pl
P/1232/06/2018
Poniedziałek, 25 czerwca 08:46
Witam mam 24lata i poszukuję pracy jestem z Źychlina
Kontakt: 697126391
Dodał: anonimekja (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: apn-77-113-53-154.dynamic.gprs.plus.pl
P/1211/06/2018
Niedziela, 24 czerwca 21:05
Szukam pracy - Zdrowie i uroda - Pracownik fizyczny
OSOBY STARSZE / OPIEKA. Witam oferuję kompleksową opiekę nad osobami staryszmi. Pracowałam wiele lat w PCPR. Aktualnie poszukuję pracy interesuje mnie godne wynagrodzenie za wykonywane czynności wokół osoby wymagającej opieki jak i czynności porządkowych jakie na miejscu będe dodatkowo wykonywała. Stawka na jaką liczę w zależności od grafiku godzin to 9-10zł. Zapraszam do kontaktu. W stosunku do osób starszych jestem sumienna jeśli chodzi o czas podawania leków jak i dbałość o ich higienę.
Kontakt: 785116252
Dodał: jaworski4444 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: public-gprs359903.centertel.pl
P/1209/06/2018
Niedziela, 24 czerwca 18:46
Szukam pracy na wakacje. Doświadczenie w pracy w polu, z dziećmi i jako kelnerka
Kontakt: 539322520
IP: 188.146.160.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
P/1196/06/2018
Niedziela, 24 czerwca 12:49
Witam!Podejmę współpracę z firmą potrzebującą usług transportowych na terenie kraju.Posiadam auto dostawcze bus - kontener z windą na 6 palet do 3,5 tony.Na wyposażeniu wózek widłowy typu paleciak. Zarejestrowana własna działalność gospodarcza wystawiam faktury vat. Zachęcam do współpracy. Mile widziane tel.z okolic Kutna Pozdrawiam
Kontakt: 506810813
Dodał: andzelika (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: abls41.neoplus.adsl.tpnet.pl
P/1194/06/2018
Niedziela, 24 czerwca 10:48
Jestem studentem II roku Informatyki Stosowanej na wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Poszukuję pracy/stażu na dowolny okres czasu.
Znam:
-C++, Java, Python(podstawy), JavaScript (podstawy), C#(podstawy)
-Relacyjne bazy danych Oracle oraz język zapytań SQL
-Spring Boot, Hibernate
-Git(podstawy)
Kontakt: 665 417 040
IP: ip-222-42.ists.pl
P/1192/06/2018
Niedziela, 24 czerwca 10:26
Tokarz manualny z 40-letnim stażem szuka pracy.
Kontakt: 727526725
IP: 91-228-136-8.mpcnet.pl
P/1185/06/2018
Sobota, 23 czerwca 19:44
Witam, jestem studentem automatyki i robotyki, poszukuje pracy/stażu w Kutnie lub okolicach. Interesuje mnie nawiązanie współpracy na okres wakacji.
Kontakt: 782160607
Dodał: kuba6923 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: host-89-229-172-11.dynamic.mm.pl
P/1180/06/2018
Sobota, 23 czerwca 15:47
Szukam pracy na okres wakacyjny mam 17 lat nie interesują mnie prace w polu przy zbiórce fasoli i ogórków.
Kontakt: 783226435
Dodał: Marcin99 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: apn-37-248-166-170.dynamic.gprs.plus.pl
P/1160/06/2018
Piątek, 22 czerwca 21:04
Szukam pracy,prawo jazdy kat B,doświadczenie w ochronie ,imprezy masowe ukończony kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej,kurs komputerowy,sekretariatu,sprzedawcy
Kontakt: 667992623
IP: host-31-135-162-106.inm.net.pl
P/1103/06/2018
Czwartek, 21 czerwca 17:43
Witam poszukuje pracy na wakacje. Jestem osobą sprawnie fizycznią i chętnie pracuje. Praca może być różna: wypakowywanie towarów, roznoszenie ulotek itd. Mam 17 lat.
Można dzwonić oraz pisać sms
Kontakt: 739666910
IP: 185.13.106.206
P/1084/06/2018
Czwartek, 21 czerwca 11:00
Witam szukam pracy na wakacje jako kierowca KAT:B,T Również mam uprawnienia na kombajnistę ale brak praktyki
Kontakt: 783091147
IP: 188.146.130.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
P/1026/06/2018
Środa, 20 czerwca 13:29
Witam, jestem studentem informatyki i poszukuję pracy na okres wakacyjny (lipiec-wrzesień).
Mile widziane oferty stażu lub praktyk, lecz rozważę również inne propozycje.
Posiadam prawo jazdy kat. B, wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracach fizycznych.
Kontakt: 507897465
IP: staticline-31-183-184-231.toya.net.pl
P/1021/06/2018
Środa, 20 czerwca 11:26
Witam, szukam pracy na okres wakacyjny. Dziewczyna 18 lat, odbyłam praktyki na których uczyłam się na kasie fiskalnej. Mile widziana praca również jako kelnerka, okolice Krośniewic ew. Kutno.
Kontakt: 724574533
Dodał: karolinaa (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: public-gprs359832.centertel.pl
P/960/06/2018
Wtorek, 19 czerwca 11:53
Poszukuje pracy

- umowa o pracę
- praca na zmiany

posiadam: prawo jazdy i samochód oraz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
Kontakt: 783616171
Dodał: kasia191920 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: ip-37-248-155-220.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
P/931/06/2018
Poniedziałek, 18 czerwca 22:49
Szukam pracy - Motoryzacja - Pracownik fizyczny
Szukam pracy jako kierowca mam prawo jazdy C plus E kartę do tachografu
Kontakt: 665 160 703 kutno
IP: apn-37-248-162-181.dynamic.gprs.plus.pl
P/920/06/2018
Poniedziałek, 18 czerwca 19:23
Witam szukam pracy na wakacje jako kierowca KAT:B,T
IP: 188.146.36.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
P/916/06/2018
Poniedziałek, 18 czerwca 18:19
Witam szukam pracy dorywczej na wakacje.Mile widziane między innymi ogrodowe,opiekuńcze,kelnerskie.
Mam 16lat
Kontakt: 723528931
IP: public-gprs362518.centertel.pl
P/838/06/2018
Niedziela, 17 czerwca 12:52
Szukam pracy - Pracownik fizyczny
Szukam pracy na okres wakacyjny. Mam 17 lat. Szukam pracy na terenie Kutna i okolic. Rozwarze każdą ofertę pracy. Oferty proszę wysyłać na e-mail SzukamPracy123@yahoo.com
Kontakt: 782219477
IP: host-89-229-190-197.dynamic.mm.pl
Pierwsza
Poprzednia
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement