UWAGA - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
AKTUALNIE DZIAŁAJĄ LOGINY I HASŁA ZE STAREGO KCI. NIE DZIAŁA ZAKŁADANIE NOWYCH KONT. PRACUJEMY NAD INTEGRACJĄ PORTALI

Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/1/04/2024
Piątek, 12 kwietnia 13:12
Oferty pracodawców
Biuro Rachunkowe FK Audyt Sp. z o.o. w Kutnie specjalizujące się w prowadzeniu pełnej księgowości, kadr i płac dla dużych firm, zatrudni Młodszego specjalistę ds. kadr i płac/ Specjalistę ds. kadr i płac.
Zakres zadań to:
- kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej,
- sporządzanie list płac i naliczanie wynagrodzeń,
- rozliczanie czasu pracy,
- rozliczanie umów cywilnoprawnych,
- sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, GUS, US, PFRON
Wymagania:
- znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
- znajomość zasad naliczania wynagrodzeń,
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
- wykształcenie min. średnie
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- pracę w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach
- długoterminowe zatrudnienie
- prywatną opiekę medyczną
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- świadczenia socjalne
Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: Kontakt: rekrutacja@fk-audyt.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU
klima3.jpg
lombard_cash.jpg
alex_imprezy.jpg
elektrobud.jpg
u_marzeny_salon_fryzjerski.jpg
mawi_podnosniki.jpg
autopomoc_uslugi_transportowe_2.jpg
mawi_podnosniki_2.jpg