UWAGA - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM.
AKTUALNIE DZIAŁAJĄ LOGINY I HASŁA ZE STAREGO KCI. NIE DZIAŁA ZAKŁADANIE NOWYCH KONT. PRACUJEMY NAD INTEGRACJĄ PORTALI

Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/1/04/2024
Wtorek, 16 kwietnia 12:32
Oferty pracodawców
PRACA - PSYCHOLOG

Wymagania niezbędne:
•Wykształcenie kierunkowe
•Radość z pracy z dziećmi
•Zaangażowanie, wysoka kultura osobista
•Gotowość do podejmowania wyzwań i podnoszenia własnych kompetencji
Dodatkowe atuty:
•doświadczenie w pracy z osobami, w tym rozwijających się w spektrum autyzmu i neuroróżnorodnymi

Zakres zadań:
•koordynowanie i współorganizowanie pracy terapeutycznej z dziećmi w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym
•współpraca z zespołem terapeutycznym
•współpraca z rodzicami

Oferujemy:
•forma zatrudnienia: do uzgodnienia
•wymiar pracy: do ustalenia (najchętniej powyżej 10 godzin)
•wynagrodzenie: w zależności od formy zatrudnienia
•szerokie możliwości rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń wewnętrznych i udział w zewnętrznych)
•wsparcie metodyczne i merytoryczne
•możliwość realizowania własnych pomysłów i projektów

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: fundacja@proaperte.pl
Kontakt: fundacja@proaperte.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU
klima3.jpg
lombard_cash.jpg
alex_imprezy.jpg
elektrobud.jpg
u_marzeny_salon_fryzjerski.jpg
mawi_podnosniki.jpg
autopomoc_uslugi_transportowe_2.jpg
mawi_podnosniki_2.jpg