Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/709/03/2020
Czwartek, 26 marca 11:48
Oferty pracodawców - HR, kadry - Praktykant, stażysta
Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie, ul. Intermodalna 8 poszukuje STAŻYSTY DO DZIAŁU HR

Główne zadania:

- wsparcie w codziennych zadaniach działu HR.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub pokrewne,
- mile widziane praktyki na zbliżonym stanowisku,
- znajomość programów MS Office,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- umowa o pracę,
- szkolenia,
- możliwość rozwoju,
- bogaty pakiet socjalny.

Aplikacje i zgłoszenia: Kutno1.Rekrutacja@animex.pl

Proszę o dopisanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.
Kontakt: 24 357-59-23
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU