Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/1049/08/2019
Czwartek, 22 sierpnia 09:38
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Holandia Jobs obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Komisjoner/ Pakowacz-9,23 euro brutto-bez znajomości języka-od zaraz-Tiel-Holandia
Miejsce pracy: Tiel,Niemcy

WYMAGANIA:
- siła i dobra kondycja fizyczna!
- prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pracownik magazynu: orderpicker, system voicepick.
Praca na 1 zmianę.
OFERUJEMY:

Kontrakt z gwarancja godzin: 160h w miesiącu.
1 zmiana
Ubezpieczenie: 77,59 EUR za cztery tyg.
Zakwaterowanie: 50 EUR tyg.
Wypłaty: w systemie co 4 tyg. (mozliwość zaliczki)
stawka 9.23€/h BEZ WIEKÓWKI

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania swego cv
Holandiajobs
Kontakt: +48503009842
Dodał: Holandiajobs (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: public-gprs354941.centertel.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU