Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/647/04/2019
Środa, 17 kwietnia 08:32
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych, etykiet samoprzylepnych, opakowań typu Pouch

poszukuje Operatorów Maszyn

Opis stanowiska:
•Przestrzeganie procedur i zasad BHP
•Obsługa maszyn linii produkcyjnych
•Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonania zleceń produkcyjnych
•praca na pełen etat w systemie zmianowym

Wymagania:
•Wykształcenie średnie lub zawodowe
•Umiejętności manualne, zmysł techniczny
•Umiejętność pracy w zespole
•Odpowiedzialność
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
•Wysokie standardy bezpieczeństwa
•Stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
•Urozmaicony pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, karty sportowe, wycieczki, itp.)
•Dofinansowanie do posiłków
•Opiekę medyczną

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres email: rekrutacja@pl.fujiseal.com (w tytule Operator Maszyn)
Kontakt: rekrutacja@pl.fujiseal.com
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU