Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/398/06/2017
Poniedziałek, 19 czerwca 11:33
Oferty pracodawców
Odlewnia Kutno Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
Miejsce pracy: Kutno
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-szkolenia rozwijające kompetencje sprzedażowe
-przyjazną i nastawioną na wyniki atmosferę w pracy
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie
-bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
-prawo jazdy kat. B
-dobra znajomość MS Office
-doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem
-komunikatywność, pewność siebie i wysoka kultura osobista
-dyspozycyjność do podróży służbowych, także zagranicznych
Zadania:
-rozwój biznesu oraz sprzedaż odlewów
-pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów
-przygotowywanie ofert handlowych
-odpowiedź na zapytania ofertowe
-analiza dynamiki i trendów na rynku odlewniczym
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: praca@odlewniakutno.eu
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU