Sprzedam mieszkanie
575 000 PLN
Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Sendlerowej 8 - osiedle Zielone Zacisze. Budynek z 2020 roku. II piętro, 65 mkw, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z wc., duży balkon.
Wykończone i umeblowane. Lodówka z zamrażarką, kuchnia indukcyjna, zmywarka, piekarnik. TV cyfrowa naziemna. Miejsce parkingowe przy budynku. Plac zabaw i teren rekreacyjny. W pobliżu galeria handlowa, aquapark i tereny sportowe.
Cena 575000 zł.
Czynsz 1040 zł.
Darmowe ogłoszenia lokalne - Kutno / Bielawki / oś. Dybów
Portal ogłoszeń drobnych KCI Ogłoszenia drobne, nieruchomości, motoryzacja, rolnictwo to miejsce, gdzie znajdziesz tysiące ogłoszeń z kategorii:
nieruchomości, motoryzacja, praca, rolnictwo, AGD/RTV i wiele innych.
Publikuj za darmo ogłoszenia w swojej okolicy: Kutno / Bielawki / oś. Dybów,
województwo łódzkie.
Kupuj i sprzedawaj samochody, mieszkania, działki, maszyny rolnicze, sprzęt elektroniczny, meble i wiele więcej.
Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne i proste. Dotrzesz do tysięcy potencjalnych kupujących w Twojej okolicy.
Sprawdź też nasze kategorie specjalne: zwierzęta hodowlane, plony rolnicze, maszyny budowlane.