Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/173/06/2019
Data dodania: 2019-06-05 13:39:34
Oferty pracodawców - Administracja biurowa
Pini Polonia Sp. z o.o. zatrudni ASYSTENTA DS. ROZLICZEŃ CZASU PRACY.
Zadania:
• Codzienna rejestracja czasu pracy w arkuszu excel określonej grupy pracowników
• Kontrola przepracowanych roboczogodzin oraz poprawności wystawionych dokumentów dotyczących czasu pracy
• Raportowanie z czasu pracy. Analiza bilansu czasu pracy
Wymagania:
• Wykształcenie średnie
• Praktyczna wiedza z zakresu czasu pracy
• Samodzielność, komunikatywność
Oferujemy
• Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużej firmie
• Wzrastające wynagrodzenie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Kontakt: kadry@pinipolonia.pl