Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/719/05/2019
Data dodania: 2019-05-21 08:51:50
Oferty pracodawców
Firma Sirmax Polska poszukuje osoby na stanowisko:
Pracownik laboratorium

Zakres obowiązków:
•Badanie półproduktów zatwierdzonych do produkcji
•Przeprowadzanie prób wytrzymałościowych, zmierzenie właściwości fizycznych,ocenianie jakościowe materiału
•Opracowanie,raportowanie wyników w systemie wewnętrznym
•Monitorowanie procesu produkcji,diagnozowanie,rozwiązywanie problemów.
Oczekiwania:
•Wykształcenie średnie/wyższe
•Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziome komunikatywnym
•Doświadczenie w obszarze produkcyjnym
•Sumienność,zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie
•Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (świadczenia świąteczne i okolicznościowe dofinansowanie do wczasów)
•Pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna
•Ubezpieczenie na życie.
CV proszę przesyłać na e-mail:
sirmaxpolska@sirmax.com
z dopiskiem "PRACOWNIK LABORATORIUM”
Kontakt: sirmaxpolska@sirmax.com