Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/704/11/2018
Data dodania: 2018-11-19 08:06:30
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych, etykiet samoprzylepnych, opakowań typu Pouch

poszukuje Operatorów Maszyn

Opis stanowiska:
• przestrzeganie procedur i zasad BHP
•obsługa maszyn linii produkcyjnych
•odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonania zleceń produkcyjnych
• praca na pełen etat w systemie zmianowym

Wymagania:
•wykształcenie średnie lub zawodowe
•umiejętności manualne, zmysł techniczny
•umiejętność pracy w zespole
•odpowiedzialność
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
•wysokie standardy bezpieczeństwa
•stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
•atmosfera pracy oparta na szacunku
•odpowiednie przeszkolenie, możliwość rozwoju zawodowego
•pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na Święta, karta sportowa)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres email: rekrutacja@pl.fujiseal.com (w tytule Operator Maszyn)
Kontakt: rekrutacja@pl.fujiseal.com