Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/275/05/2018
Data dodania: 2018-05-08 13:39:18
Oferty pracodawców - Turystyka, hotelarstwo - Pracownik fizyczny
Jeżeli Twoim celem jest praca w miejscu, w którym troszczymy się nie tylko o gości, ale także o pracowników zapraszamy do aplikowania.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy: Kutno

Zadania:
• bieżąca obsługa gości w hotelu (restauracja, bankiety)
Poszukujemy osób:
• posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane minimum 1 rok
• dobrze zorganizowanych i dokładnych
• pozytywnie nastawionych do życia oraz ludzi
• znających język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi restauracji
• dyspozycyjnych i z entuzjazmem do pracy

Oferujemy:
• stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczny grafik pracy

CV z dopisaną klauzulą prosimy przesyłać na adres e-mail: stacjakutno@gmail.com
Kontakt: 24 254 70 65