Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/389/06/2018
Data dodania: 2018-06-08 11:49:54
Oferty pracodawców - Szkolenia i edukacja - Kierownik, menedżer, dyrektor oddziału
Szkoła dla dorosłych PASCAL w Kutnie zatrudni na stanowisku:

Dyrektora Szkoły (Dyrektor ds. dydaktycznych)

(praca dodatkowa głównie w weekendy)

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• przygotowanie pedagogiczne,
• mile widziane doświadczenie w pracy w szkole dla dorosłych,
• obsługa komputera w stopniu, co najmniej dobrym,
• organizacja pracy własnej i terminowość,
• odpowiedzialność i samodzielność.

Obowiązki

• pełnienie nadzoru pedagogicznego nad szkołami dla dorosłych,
• rozliczanie czasu pracy nauczycieli,
• organizacja pracy szkoły,
• nadzór nad dokumentacją szkoły

Oferujemy

• pracę w szkole o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o przesłanie CV na adres: kujawskie@pascal.edu.pl
Kontakt: kujawskie@pascal.edu.pl