Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/72/01/2018
Data dodania: 2018-01-03 12:49:42
Oferty pracodawców - Zdrowie i uroda - Pracownik fizyczny
Kosmetyczka Salon Beauty Żychlin Narutowicza 69

Opis stanowiska:

Świadczenie pełnego zakresu usług kosmetycznych - praca jako kosmetyczka
Poza zabiegami z zakresu kosmetologii również manicure(hybrydowy, tytanowy), pedicure, przedłużanie rzęs
Dbałość o stanowisko pracy i czystość w salonie oraz kontakt z klientami.

Wymagania:

Studia o kierunku kosmetycznym.
Umiejętności manualne w zakresie wykonywania zabiegów.
Chęć do pracy i do nauki.
Dobry kontakt z klientem / pacjentem.
Podstawy wiedzy teoretycznej z zakresu usług salonu.
Otwartość na rozwój zawodowy, wiedzę i nowe techniki.

Oferujemy:
Wysoki standard pracy w nowoczesnym i bardzo zadbanym salonie.
Dostęp do nowoczesnej aparatury i renomowanych kosmetyków i preparatów.
Opieka właściciela i przekazywanie wiedzy praktycznej w zakresie usług salonu.
Wysokie wynagrodzenie.
Kontakt: salonbeautyzychlin@gmail.com