Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/307/11/2017
Data dodania: 2017-11-10 15:02:08
Oferty pracodawców - Handel - Pracownik umysłowy
MUSIC EXPRESS firma działająca na rynku oświetlenia i nagłośnienia scenicznego oraz instrumentów muzycznych poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY - HANDLOWIEC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Aktywne pozyskiwanie klientów
- Bezpośredni, telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
- Sporządzanie zamówień od klientów i dokumentacji handlowych
- Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- Tworzenie kartotek produktowych
- Cotygodniowe raportowanie swojej pracy

WYMAGANIA:

- Kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność planowania i organizacji pracy
- Wiedza i doświadczenie z zakresu: obsługi urządzeń oświetleniowych, gry na instrumencie muzycznym, DJ - mile widziana
- Znajomość języka angielskiego - mile widziana

OFERUJEMY:

- Pracę na pełen etat
- Stałe godziny pracy pn-pt 9:00-17:00
- Stałe wynagrodzenie + premie
- Szkolenia produktowe
- Miejsce pracy: Kuchary, 7km od Kutna
Kontakt: krzysztof@musicexpress.pl