Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/414/06/2017
Data dodania: 2017-06-19 15:37:43
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Nazywamy się MK INTERIM Sp.zo.o jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

MAGAZYNIER/ MAGAZYNIERKA
Kompletacja zamówień-do aptek

Stanowisko: WYDAWCA MAGAZYNOWY

Obowiązki:
Kompletacja zamówień
Wykładanie towaru
Segregację towaru
Prace pomocnicze

Lokalizacja: Łęczyca

Stawka: 13 brutto/godz
Umowa zlecenie, możliwość przejścia na umowę o pracę

Praca od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym:
poniedziałek -piątek zmiany:
8.00-16.00
13.00-21.00
20.00-4.00( na nocnej zmianie wymagana dyspozycyjność dziesięciogodzinna )

soboty ( dwie w miesiącu):
12.00-20.00

Praca na stałe!

Wymagania:
wykształcenie średnie
aktualna książeczka sanepidu ( lub chęć jej wyrobienia)
motywacja do pracy
umiejętność pracy w zespole
mile widziany status osoby uczącej się

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.
Kontakt: EMILIA 720 800 206 emilia.rybacka@onet.pl