Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/1008/04/2017
Data dodania: 2017-04-21 16:37:16
Oferty pracodawców - Handel - Pracownik umysłowy
Music Express poszukuje pracownika na pełen etat na stanowisko Głównej Księgowej

Opis stanowiska:

- Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, VAT-UE,PIT
- Sporządzanie sprawozdań: GUS, BANK;
- Kontrola nad ewidencją operacji gospodarczych zgodnie z prawem podatkowym
- Sporządzanie dokumentacji na potrzeby wewnętrzne firmy oraz instytucji zewnętrznych;
- Przygotowywanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych;

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe poparte co najmniej 3 letnim doświadczeniem
- Biegła znajomość przepisów
- Znajomość aktualnych przepisów podatkowych;
- Znajomość PŁATNIKA, WNT,WDT,TAX FREE,importu towarów
- Odpowiedzialność i umiejętność dobrej organizacji pracy i efektywnego zarządzania czasem
- Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office w szczególności MS Excel;
- Certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Płacę adekwatną do kompetencji i zaangażowania.
Kontakt: kamila@musicexpress.pl