Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/974/04/2017
Data dodania: 2017-04-21 08:56:03
Oferty pracodawców - Rolnictwo i ochrona środowiska - Sekretarka, asystent
Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyńscy w Śleszynie, poszukują osobę na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Opis stanowiska:
•Obsługa klienta hurtowego z Polski oraz zagranicy
•Dbanie o prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży, dostaw (Subiekt GT), ewidencje produkcji
•Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
•Praca z klientem na terenie Szkółki przy zamawianiu roślin

Wymagania:
•Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
•Znajomość języka angielskiego oraz mile widziany rosyjski
•Min. średnie wykształcenie
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
•Prawo jazdy kat.B
•Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
•Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
•Dyspozycyjność

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Atrakcyjne warunki płacowe
•Możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

Miejsce pracy:
Szkółka Roślin Ozdobnych Ważyńscy Ul.Kasztanowa 10, 99-321 Śleszyn gm.Żychlin

CV oraz list motywacyjny proszę kierować na adres mailowy.
Kontakt: praca.szkolka@gmail.com tel. 604-188-396 (w godz. 8-16)