Nieruchomości:

Ogłoszenie nr
N/985/05/2018
Środa, 16 maja 19:57
Działki rolne - Sprzedaż

Rynek: pierwotny
Powierzchnia: 2.780 ha
Cena: nie podano

Sprzedam grunty orne w gm. Krzyżanów. Klasa II i III. pow. 2,78ha
Kontakt: 733734324
Dodał: nowator (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: user-94-254-136-120.play-internet.pl

Praca:

P/841/05/2018
Piątek, 18 maja 17:52
Oferty pracodawców - Marketing i PR - Pracownik umysłowy
Przedstawiciel handlowy (systemy solarne)
Nazwa stanowiska: Przedstawiciel handlowy
Województwo Łódzkie, Mazowieckie, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych
• Sprzedaż systemów solarnych (kolektory słoneczne, fotowoltaiki i inne)
• Opracowywanie ofert handlowych
Wymagania:
• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
• Doświadczenie w działalności sprzedażowej
• Dobra organizacja pracy własnej
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Elastyczny system pracy
Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres "biuro@e-nowator.pl"
Kontakt: 600218942
IP: user-94-254-224-197.play-internet.pl
P/113/05/2018
Piątek, 4 maja 16:50
Oferty pracodawców
Zatrudnię do pizzerii osobę do przygotowywania i wypiekania pizzy. Mile widziane doświadczenie lub chęć nauki. Miejsce pracy Kutno.
Kontakt: 600382584
IP: user-94-254-129-43.play-internet.pl
P/112/05/2018
Piątek, 4 maja 16:49
Zatrudnię ucznia/studenta do pracy przy rozwożeniu posiłków. Mile widziane osoby uczące się zaocznie. Z własnym transportem. Dobre warunki.
IP: user-94-254-128-118.play-internet.pl
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement