Praca:

Ogłoszenie nr
P/974/09/2018
Środa, 19 września 15:04
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Spawacz 135/136

Miejsce pracy: Kutno
Zadania:
• Spawanie elementów na produkcji,
Wymagania:
• Aktualne uprawnienia,
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika:
Kontakt: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Spawacz-135-13a/82319-134640-25-5a4-1688.html
P/971/09/2018
Środa, 19 września 12:51

Zadania:
•Spawanie elementów na produkcji,

Wymagania:
•Aktualne uprawnienia i umiejętność spawania,
•Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
•Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
•Umowę o pracę tymczasową,
•Atrakcyjne wynagrodzenie,
•Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalisci-na-produkcje/71499-111368-25-4cc-1688.html
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement