Praca:

Ogłoszenie nr
P/550/10/2017
Czwartek, 19 października 13:08
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Szkółka Roślin Ozdobnych w Śleszynie, poszukuje osób na stanowisko:
PRACOWNIK FIZYCZNY
do pracy przy produkcji i pielęgnacji roślin ozdobnych.
- przygotowywanie zamówień
- realizacja załadunków
- przycinanie, sadzenie roślin itp.

Doświadczenie w ogrodnictwie nie jest wymagane.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy:
Szkółka Roślin Ozdobnych Ul.Kasztanowa 10
99-321 ŚLESZYN gm. Żychlin
Telefon: 604-188-396
Kontakt: Tel. 604-188-396 mail: praca.szkolka@gmail.com
Dodał: Szkółka Śleszyn (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: 188-112-43-204.budimpex.net
P/539/10/2017
Czwartek, 19 października 08:42
Oferty pracodawców - Rolnictwo i ochrona środowiska - Sekretarka, asystent
Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyńscy w Śleszynie, poszukują osobę na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Opis stanowiska:
•Obsługa klienta hurtowego z Polski oraz zagranicy
•Dbanie o prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży, dostaw (Subiekt GT), ewidencje produkcji
•Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
•Praca z klientem na terenie Szkółki przy zamawianiu roślin

Wymagania:
•Doświadczenie na podobnym stanowisku
•Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
•Min. średnie wykształcenie
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
•Prawo jazdy kat. B
•Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
•Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
•Dyspozycyjność

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Atrakcyjne warunki płacowe
•Możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyńscy
99-321 Śleszyn gm. Żychlin

CV proszę kierować na adres mailowy: praca.szkolka@gmail.com

Kontakt tel. 604-188-396
Kontakt: praca.szkolka@gmail.com, 604188396
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU