Praca:

Ogłoszenie nr
P/202/06/2017
Czwartek, 8 czerwca 13:11
Oferty pracodawców - Rolnictwo i ochrona środowiska - Sekretarka, asystent
Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyńscy w Śleszynie, poszukują osobę na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Opis stanowiska:
•Dbanie o prawidłowe wystawianie dokumentów
•Obsługa klienta hurtowego z Polski oraz zagranicy
sprzedaży, dostaw (Subiekt GT), ewidencje produkcji
•Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
•Praca z klientem na terenie Szkółki przy zamawianiu roślin

Wymagania:
•Doświadczenie na podobnym stanowisku
•Znajomość podstaw języka angielskiego oraz mile widziany rosyjski
•Min. średnie wykształcenie
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
•Prawo jazdy kat.B
•Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
•Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
•Dyspozycyjność

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Atrakcyjne warunki płacowe
•Możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

Miejsce pracy:
Szkółka Roślin Ozdobnych Ważyńscy Ul.Kasztanowa 10, 99-321 Śleszyn gm.Żychlin

CV oraz list motywacyjny proszę kierować na adres mailowy.
Kontakt: praca.szkolka@gmail.com tel. 604-188-396 (w godz. 8-16)
Dodał: Szkółka Śleszyn (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: 188-112-43-204.budimpex.net
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU