Praca:

Ogłoszenie nr
P/550/10/2018
Czwartek, 11 października 12:15
Oferty pracodawców - Administracja biurowa
Szkółka Roślin Odobnych - Adam Ważyński
Pniewo 37 kolo Bedlno
Poszukuje:

PRACOWNIKA BIUROWEGO

Opis stanowiska:
Bieżąca obsługa klienta hurtowego.
Wystawianie dokumentów sprzedaży, dostaw (Subiekt GT).
Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu komputerowego.
Praca z klientem na terenie Szkółki przy zamawianiu roślin.
Po zdobyciu doświadczenia, reprezentowanie firmy na targach i wystawach branżowych.

Wymagania:
Znajomość MS Office (Word, Excel)
Czynne prawo jazdy kat. B.
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. Dyspozycyjność.
Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:
Praca w branży roślin ozdobnych.
Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju.
Dobre warunki płacowe.

CV oraz list motywacyjny: praca.wazynscy@gmail.com
Kontakt: praca.wazynscy@gmail.com
Dodał: wazynscy (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: 188-112-43-253.budimpex.net
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement