Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/1342/10/2018
Piątek, 26 października 18:47
Oferty pracodawców
HOTEL STACJA KUTNO poszukuje do Działu Obsługi Pokoi pracowników na stanowisko:
POKOJOWA

OPIS STANOWISKA:
Przygotowanie pokoi hotelowych, przylegających do nich łazienek, korytarzy hotelowych i zaplecza według standardów czystości i higieny ustalonych przez hotel.

PROFIL KANDYDATA:
Zaangażowanie, sumienność, dokładność oraz dbałość o szczegóły
Dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność pracy z zespole
Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem czystości, mile widziane w branży hotelarskiej

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Komfortowe warunki pracy
Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy
Pracę w zgranym, profesjonalnym zespole i przejrzyste zasady działania

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: stacjakutno@gmail.com
Kontakt: stacjakutno@gmail.com
Dodał: Pawel27 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: ghc225.internetdsl.tpnet.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement