Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/745/08/2018
Piątek, 17 sierpnia 11:49
Oferty pracodawców - Administracja biurowa - Sekretarka, asystent
Szkoła dla dorosłych Pascal w związku z rozwojem zatrudni osobę do swojego oddziału w Kutnie na stanowisku:

Sekretarz Szkoły

Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
-kreatywność
-motywacja do pracy

Obowiązki:
-prowadzenie sekretariatu szkoły
-obsługa interesantów
-realizacja działań marketingowych i promocyjnych
-prowadzenie dokumentacji dydaktycznej
-aktywna rekrutacja nowych słuchaczy szkoły

Oferujemy:
-umowę o pracę
-możliwość zdobycia dużego doświadczenia
-pracę w młodym i przyjaznym zespole
-motywujący system wynagrodzeń (pensja stała + atrakcyjna premia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres:

kujawskie@pascal.edu.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 833)".
Kontakt: kujawskie@pascal.edu.pl
Dodał: kujawskie (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: abpu202.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement