Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/1000/02/2018
Piątek, 23 lutego 19:01
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
PPHU Fol Pol jest firmą zajmującą się produkcją folii polietylenowych, worków i kapturów oraz recyklingiem odpadów.
W branży tworzyw sztucznych istniejemy od 1994 roku.

W związku z rozwojem firmy oraz stałym rozszerzaniem parku maszynowego poszukujemy osób do pracy przy maszynach.

Miejsce pracy: Kutno ul. Józefów 22

Zakres obowiązków:
Obsługa, kontrola oraz ustawienie parametrów pracy maszyn
Przestrzeganie standardów gotowego wyrobu
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Utrzymanie maszyn w nienagannym stanie

Oferujemy:
Przyuczenie do pracy wykonywanej przy maszynach.
Pełne szkolenie z obsługi urządzeń oraz maszyn wykorzystywanych w firmie.
Możliwość nabycia nowych umiejętności i rozwoju.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym
Chęci do wykonywania powierzonych obowiązków
Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o kontakt e-mailowy (pracakutno2017@gmail.com) lub telefoniczny
Kontakt: +48 666 703 363
Dodał: Fol Pol (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: 91-228-136-221.mpcnet.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement