Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/399/06/2017
Poniedziałek, 19 czerwca 11:34
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna
Odlewnia Kutno Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Kutno
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-szkolenia rozwijające

Wymagania:
-wykształcenie: średnie techniczne lub zawodowe o specjalności mechanicznej
- mile widziane uprawnienia spawalnicze- gazowe, elektryczne
- 2 letnie doświadczenie zawodowe
Zadania:
-utrzymywanie maszyn i urządzeń linii produkcyjnych w stanie sprawności technicznej,
- zapewnienie prawidłowej pracy układów chłodzenia pieców,
- dokonywanie oceny powstałych awarii,
- wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych nowych maszyn,
- usuwanie doraźnych awarii,
- prowadzenie prac warsztatowych, przygotowywanie części zamiennych.
« zwiń
Kontakt: praca@odlewniakutno.eu
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU