Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/506/05/2017
Wtorek, 23 maja 10:05
Oferty pracodawców - Administracja biurowa - Praktykant, stażysta
Firma Fructoplant z Gąbina poszukuje stażysty do działu księgowości i administracji.
Obowiązki:
- realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura firmy
- archiwizacja i porządkowanie dokumentacji księgowej i kadrowej
- wspomaganie działu księgowego w realizowanych czynnościach i zadaniach
- wstępna weryfikacja dokumentów księgowych, sprawdzanie pod względem formalno- rachunkowym,

Wymagania:
- status osoby bezrobotnej
- wykształcenie wyższe lub średnie,
- dobra organizacja czasu
- skrupulatność, dokładność, rzetelność

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- zdobycie wiedzy z zakresu księgowości i kadr
CV i list motywacyjny prosimy o przesłanie mailowo na adres ksiegowosc@fructoplant.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Kontakt: ksiegowosc@fructoplant.pl
Dodał: m.stiller (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: 203-154-196-109.itvmedia.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU