Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/391/01/2017
Wtorek, 10 stycznia 16:37
Oferty pracodawców
MECHANIK

Miejsce pracy: Kutno
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie techniczne
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Motywacja do pracy i zaangażowanie
Umiejętność obsługi pakietu MS Office
Uprawnienia SEP do 1kV
Zadania:
Realizacja harmonogramów , przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane m.in. naprawy elektryczne, mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne
Wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn, analiza w celu wyeliminowania źródeł ich powstania
Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn
Utrzymywanie standardów porządkowych 5S
Zapewnienie utrzymywania parametrów urządzeń w wymaganym zakresie

Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne warunki płacowe
Bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym
Rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie

mail:rekrutacja_polska@sonoco.com
Kontakt: rekrutacja_polska@sonoco.com
Dodał: Paweł27 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: host-80-244-153-21.dynamic.mm.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU